Vaikų vasaros poilsio stovykla „Kūlverstukas-2“

Birželio 13 - 18 dienomis Kazlų Rūdos pradinės mokyklos moksleiviai buvo pakviesti į stovyklą „Kūlverstukas-2“. Pirmąją dieną moksleiviai susipažino vienas su kitu. Mokytojos D. Kriščiūnienė ir O. Gerulienė pristatė stovyklos programą. Kazlų Rūdos pradinės mokyklos moksleiviai stovykloje įdomiai ir turiningai praleido laisvalaikį. Stovyklos jaunųjų korespondentų studija išleido laikraštį „Kūlverstukas-2“. Jiems talkino savanorė mokytoja metodininkė N. Akelaitienė. Muzikos vyr. mokytoja P. Bastienė padėjo vaikams pasirinkti daineles stovyklos atidarymo ir uždarymo šventei.

Neišdildomą įspūdį paliko susitikimas su policijos darbuotoja Akvile Dekaminavičiūte ir jos bendražyge kinologe Daiva Kvedaravičiene. Policijos pareigūnių susitikimas su stovyklaujančiais vaikais prasidėjo tema - “Policijos pareigūnų darbo ypatumai. Specialiųjų darbo priemonių pristatymas". Didelio susidomėjimo sulaukė tarnybinio šuns Granto bei kinologo darbo pristatomoji programa. Marijampolės AVPK Kalvarijos PK VTS vyr. patrulė D.Kvedarienė įdomiai ir kūrybiškai pateikė šuns Granto atliekamo darbo pavyzdžių, demonstravo, kaip jis vykdo paskirtas užduotis, atsakė į vaikų užduotus klausimus. Po pietų Akvilė Dekaminavičiūtė, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kazlų Rūdos policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus specialistė stovyklautojus supažindino su policininko darbo specifika, išsamiai ir kantriai atsakinėjo į vaikų užduodamus klausimus.

Stovyklautojai vyko į pažintinę kelionę su Kauno miestu. Ten susipažinome su Lietuvos kariuomenės Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokykla. Aplankėme Maironio lietuvių literatūros muziejų ir dalyvavome edukacinėje pamokėlėje „Kuriu pasaką“. Gėrėjomės Rotušės aikšte, Jėzuitų vienuolyno ansambliu, Arkikatedra bazilika, Vytauto bažnyčia. Stovyklautojai su dideliu susidomėjimu lankėsi Lietuvos krepšinio muziejuje, sužinojo daug įdomių, smagių ir dar negirdėtų faktų apie Kauną, krepšinį. Aplankėme Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejų, gėrėjomės Kauno pilimi Nemuno ir Neries santaka. Aplankę Kauno miesto lX forto muziejų pilni įspūdžių grįžome namo. Stovykloje moksleiviai, padedami mokytojų O. Gerulienės ir D. Kriščiūnienės, aktyviai sportavo, lipdė iš molio, piešė, dainavo, šoko, linksmai ir įdomiai praleido laisvalaikį. Informacija apie šią stovyklą paskelbta laikraštyje „Suvalkietis“ ir mokyklos internetinėje svetainėje.

Tikimės, kad kitais metais vėl susitiksime  linksmoje stovykloje. Norime padėkoti Kazlų Rūdos savivaldybės administracijai už finansinę pagalbą ir visiems pedagogams kurie buvo su mumis.

D. Kriščiūnienė

Nuotrauka 1
Nuotrauka 2
Nuotrauka 3
Nuotrauka 4
Nuotrauka 5
Nuotrauka 6
Nuotrauka 7
Nuotrauka 8

DĖMESIO!

Moksleivių rudens atostogos pailgintos dviem dienomis, todėl į mokyklą vaikai grįžta lapkričio 10 dieną.