PAMOKŲ TVARKARAŠTIS
2021 - 2022 mokslo metai

  Pamokų tvarkaraštis

Pirma klasė

Savaitės diena Pamokos Nr. Pamokos laikas 1a 1b
PIRMADIENIS 1 08.30 – 09.15 Matematika Muzika
2 09.25 – 10.10 Tikyba Matematika
3 10.20 – 11.05 Šokis Tikyba/ Etika
4 11.15 – 12.00 Lietuvių kalba Lietuvių kalba
5 12.25 – 13.10 Muzika Pasaulio pažinimas
6 13.25 – 14.10    
ANTRADIENIS 1 08.30 – 09.15 Lietuvių kalba Matematika
2 09.25 – 10.10 Lietuvių kalba Fizinis ugdymas
3 10.20 – 11.05 Fizinis ugdymas Lietuvių kalba
4 11.15 – 12.00 Matematika Dailė ir tehnologijos
5 12.25 – 13.10 Pasaulio pažinimas Dailė ir technologijos
6 13.25 – 14.10    
TREČIADIENIS 1 08.30 – 09.15 Matematika Lietuvių kalba
2 09.25 – 10.10 Fizinis ugdymas Lietuvių kalba
3 10.20 – 11.05 Muzika Fizinis ugdymas
4 11.15 – 12.00 Lietuvių kalba Muzika
5 12.25 – 13.10 Lietuvių kalba Pasaulio pažinimas
6 13.25 – 14.10    
KETVIRTADIENIS 1 08.30 – 09.15 Fizinis ugdymas Šokis
2 09.25 – 10.10 Lietuvių kalba Lietuvių kalba
3 10.20 – 11.05 Lietuvių kalba Lietuvių kalba
4 11.15 – 12.00 Matematika Matematika
5 12.25 – 13.10    
6 13.25 – 14.10    
PENKTADIENIS 1 08.30 – 09.15 Lietuvių kalba Lietuvių kalba
2 09.25 – 10.10 Pasaulio pažinimas Lietuvių kalba
3 10.20 – 11.05 Dailė ir technologijos Matematika
4 11.15 – 12.00 Dailė ir technologijos Fizinis ugdymas
5 12.25 – 13.10    
6 13.25 – 14.10    
Klasės vadovė   R. VyšniauskienėB. Jurevičienė
Kabineto Nr.   1112

Antra klasė

Savaitės diena Pamokos Nr. Pamokos laikas 2a 2b 2c
PIRMADIENIS 1 08.30 – 09.15 Matematika Muzika Matematika
2 09.25 – 10.10 Lietuvių kalba Lietuvių kalba Anglų kalba
3 10.20 – 11.05 Lietuvių kalba Matematika Lietuvių kalba
4 11.15 – 12.00 Muzika Pasaulio pažinimas Muzika
5 12.25 – 13.10 Fizinis ugdymas Fizinis ugdymas Pasaulio pažinimas
6 13.25 – 14.10      
ANTRADIENIS 1 08.30 – 09.15 Anglų kalba Lietuvių kalba Matematika
2 09.25 – 10.10 Matematika Lietuvių kalba Lietuvių kalba
3 10.20 – 11.05 Lietuvių kalba Šokis Lietuvių kalba
4 11.15 – 12.00 Pasaulio pažinimas Matematika Fizinis ugdymas
5 12.25 – 13.10 Fizinis ugdymas Anglų kalba Muzika
6 13.25 – 14.10 Anglų kalba    
TREČIADIENIS 1 08.30 – 09.15 Anglų kalba Tikyba Matematika
2 09.25 – 10.10 Tikyba Anglų kalba Lietuvių kalba
3 10.20 – 11.05 Lietuvių kalba Matematika Tikyba
4 11.15 – 12.00 Matematika Fizinis ugdymas Anglų kalba
5 12.25 – 13.10 Šokis Lietuvių kalba Fizinis ugdymas
6 13.25 – 14.10 Anglų kalba    
KETVIRTADIENIS 1 08.30 – 09.15 Matematika Lietuvių kalba Lietuvių kalba
2 09.25 – 10.10 Lietuvių kalba Lietuvių kalba Lietuvių kalba
3 10.20 – 11.05 Pasaulio pažinimas Matematika Matematika
4 11.15 – 12.00 Dailė ir technologijos Pasaulio pažinimas Šokis
5 12.25 – 13.10 Dailė ir technologijos Dailė ir technologijos Dailė ir technologijos
6 13.25 – 14.10      
PENKTADIENIS 1 08.30 – 09.15 Matematika Dailė ir technologijos Matematika
2 09.25 – 10.10 Lietuvių kalba Fizinis ugdymas Lietuvių kalba
3 10.20 – 11.05 Lietuvių kalba Lietuvių kalba Pasaulio pažinimas
4 11.15 – 12.00 Muzika Matematika Fizinis ugdymas
5 12.25 – 13.10 Fizinis ugdymas Muzika Dailė ir technologijos
6 13.25 – 14.10      
Klasės vadovė   G. GirdvainienėI. MakauskienėV. Makarevičienė
Kabineto Nr.   161515

Trečia klasė

Savaitės diena Pamokos Nr. Pamokos laikas 3a 3b 3c
PIRMADIENIS 1 08.30 – 09.15 Matematika Lietuvių kalba Anglų kalba
2 09.25 – 10.10 Fizinis ugdymas Matematika Lietuvių kalba
3 10.20 – 11.05 Muzika Pasaulio pažinimas Fizinis ugdymas
4 11.15 – 12.00 Lietuvių kalba Muzika Matematika
5 12.25 – 13.10 Dailė ir technologijos Fizinis ugdymas Dailė ir technologijos
6 13.25 – 14.10      
ANTRADIENIS 1 08.30 – 09.15 Matematika Matematika Matematika
2 09.25 – 10.10 Lietuvių kalba Anglų kalba Lietuvių kalba
3 10.20 – 11.05 Anglų kalba Lietuvių kalba Lietuvių kalba
4 11.15 – 12.00 Lietuvių kalba Lietuvių kalba Pasaulio pažinimas
5 12.25 – 13.10 Fizinis ugdymas Fizinis ugdymas Fizinis ugdymas
6 13.25 – 14.10      
TREČIADIENIS 1 08.30 – 09.15 Matematika Matematika Matematika
2 09.25 – 10.10 Lietuvių kalba Šokis Lietuvių kalba
3 10.20 – 11.05 Lietuvių kalba Lietuvių kalba Pasaulio pažinimas
4 11.15 – 12.00 Pasaulio pažinimas Lietuvių kalba Muzika
5 12.25 – 13.10 Muzika Anglų kalba Dailė ir technologijos
6 13.25 – 14.10      
KETVIRTADIENIS 1 08.30 – 09.15 Tikyba / Etika Matematika K Matematika
2 09.25 – 10.10 Matematika Fizinis ugdymas Tikyba / Etika
3 10.20 – 11.05 Anglų kalba Tikyba / Etika Fizinis ugdymas
4 11.15 – 12.00 Fizinis ugdymas Lietuvių kalba Lietuvių kalba
5 12.25 – 13.10 Lietuvių kalba Pasaulio pažinimas Anglų kalba
6 13.25 – 14.10      
PENKTADIENIS 1 08.30 – 09.15 Šokis Lietuvių kalba Matematika
2 09.25 – 10.10 Lietuvių kalba Matematika Šokis
3 10.20 – 11.05 Matematika Muzika Lietuvių kalba
4 11.15 – 12.00 Pasaulio pažinimas Dailė ir technologijos Lietuvių kalba
5 12.25 – 13.10 Dailė ir technologijos Dailė ir technologijos Muzika
6 13.25 – 14.10      
Klasės vadovė   V. NaujalienėJ. KantanavičienėB. Čyvienė
Kabineto Nr.   9189

Ketvirta klasė

Savaitės diena Pamokos Nr. Pamokos laikas 4a 4b 4c
PIRMADIENIS 1 08.30 – 09.15 Fizinis ugdymas Lietuvių kalba Matematika
2 09.25 – 10.10 Lietuvių kalba Matematika Muzika
3 10.20 – 11.05 Matematika Anglų kalba Lietuvių kalba
4 11.15 – 12.00 Anglų kalba Fizinis ugdymas Dailė ir technologijos
5 12.25 – 13.10 Pasaulio pažinimas Pasaulio pažinimas Dailė ir technologijos
6 13.25 – 14.10      
ANTRADIENIS 1 08.30 – 09.15 Tikyba Matematika Fizinis ugdymas
2 09.25 – 10.10 Matematika Tikyba / Etika Matematika
3 10.20 – 11.05 Muzika Lietuvių kalba Tikyba
4 11.15 – 12.00 Lietuvių kalba Muzika Pasaulio pažinimas
5 12.25 – 13.10 Fizinis ugdymas Fizinis ugdymas Lietuvių kalba
6 13.25 – 14.10      
TREČIADIENIS 1 08.30 – 09.15 Fizinis ugdymas Lietuvių kalba Lietuvių kalba
2 09.25 – 10.10 Matematika Lietuvių kalba Lietuvių kalba
3 10.20 – 11.05 Pasaulio pažinimas Matematika Anglų kalba
4 11.15 – 12.00 Lietuvių kalba Pasaulio pažinimas Fizinis ugdymas
5 12.25 – 13.10 Lietuvių kalba Dailė ir technologijos Matematika
6 13.25 – 14.10      
KETVIRTADIENIS 1 08.30 – 09.15 Anglų kalba Lietuvių kalba Matematika
2 09.25 – 10.10 Lietuvių kalba Lietuvių kalba Anglų kalba
3 10.20 – 11.05 Lietuvių kalba Matematika Pasaulio pažinimas
4 11.15 – 12.00 Matematika Anglų kalba Lietuvių kalba
5 12.25 – 13.10 Dailė ir technologijos Fizinis ugdymas Šokis
6 13.25 – 14.10      
PENKTADIENIS 1 08.30 – 09.15 Matematika K Lietuvių kalba Fizinis ugdymas
2 09.25 – 10.10 Lietuvių kalba Matematika Lietuvių kalba
3 10.20 – 11.05 Šokis Muzika Lietuvių kalba
4 11.15 – 12.00 Muzika Šokis Matematika
5 12.25 – 13.10 Dailė ir technologijos Dailė ir technologijos Muzika
6 13.25 – 14.10      
Klasės vadovė   V. JurkšienėR. VaiginienėL. Margelienė
Kabineto Nr.   171817

 

Atnaujinta: 2021-09-20

DĖMESIO!

Moksleivių rudens atostogos pailgintos dviem dienomis, todėl į mokyklą vaikai grįžta lapkričio 10 dieną.